Onkoloji çevirileri

Onkoloji çevirileri için doğru adrestesiniz.

Medikal alanlarla alakalı tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için yanlış bir çeviri ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek hayati önem taşır. Sektörün liderliğini elinde bulunduran Semantik Çeviri en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı medikal çeviri hizmetleri sağlamaktadır. Semantik Tercüme Bürosundan onkoloji çevirileri alan müşteriler içinde devlet hastahaneleri, tıp doktorları, global ilaç üreticileri, büyük özel hastaneler, araştırma merkezleri ve tıbbi cihaz üreticileri yer almaktadır.

onkoloji çevirileri

Günümüz dünyasında en kaliteli çevirilerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri hizmeti üretiyorlar.

onkoloji çevirileri

Onkoloji çevirileri konusunda ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

Onkoloji çevirileri konusundaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için çeviri şirketimize e-posta atabilir ya da isterseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Neden bizi seçmelisiniz?

 • En önemli amacımız tüm müşterilerimizi şartlar ne olursa olsun hoşnut etmek, müşterilerimizle nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan bir iş ilişkisi oluşturmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizler için en değerli referans olarak görülür.
 • Kurumumuzda görev yapan tüm çevirmenlerimiz ve editörlerimiz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun, en az 10 sene deneyimli, çeviri konularına hakim, etik değerlere sahip çıkan dil uzmanlarıdır.
 • Şirketimiz tarafından geliştirilen Semanalyse yazılımını kullanarak tercüme ettireceğiniz belgelerin yinelenen sözcük sayımlarını online olarak öğrenebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullanmakta olduğumuz çeviri belleği teknolojisinin çeviri maliyetinizi nasıl düşürdüğünü görme olanağı sağlayacak.
 • İleri teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyor, böylece kaliteli çeviriyi uygun koşullarla müşterilerimize sağlıyoruz. İleri teknolojiye hakimiyetimiz şirketimizi rakiplerimizden farklı kılıyor.
 • Şirketimizde kadrolu olarak çalışan tercüman ekibimizin yanında, günden güne sayısı artan Türkiye ve tüm dünyadaki serbest tercüman ağımız sayesinde, dünyanın konuşulan tüm dillerinde müşterilerimize üstün kalitede ve uygun fiyatlı Onkoloji çevirileri sunabilecek durumdayız.
 • Bize çevirilerini emanet eden kurum ve kuruluşların bilgi ve verilerinin gizliliği noktasında çok hassas davranıyoruz. Onların özel bilgilerini koşullar ne olursa olsun korumak en temel prensibimizdir.
 • Kalite çıtaları çok yüksek olan global şirketlere tercüme hizmetleri sağladığımızdan kalite standartlarımızı korumak adına hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu yüzden her geçen gün yeni müşteriler kazanıyoruz.
 • Çok dilli tercüme projeleri konusunda büyük bir bilgi birikimi ve uzmanlık sahibiyiz. Bu alanda ülkemizin en seçkin hastanelerine yıllardır başarıyla hizmet üretiyoruz.
 • Gerçekleştirdiğimiz çeviri ve yerelleştirme projelerinin her fazında kalite güvence ve kalite kontol prosedürlerini en ufak bir ödün vermeksizin uygulamaktayız. Yüksek kalitemizi korumak ve sürdürmek şirketimiz için vaz geçilmez bir zorunluluktur.
 • Yapılabilecek en küçük bir çeviri yanlışlığı müşterilerimizin maddi zarara uğramalarına neden olabileceği için firmamızda görev yapan yaptıkları çevirilerde doğru olduğundan emin olmadıkları tek bir cümle dahi kullanmazlar.
 • Tüm kurumsal müşterilerimiz adına bir Çeviri Belleği üretiyoruz. Bu şekilde değerli müşterilerimizin çevirilerinde hem doğru ve tutarlı bir terminoloji sağlamakla kalmıyor ayrıca tercüme maliyetini azaltıyoruz.
 • Kalitemizden ve ahlaki ilkelerimizden hiç taviz vermeden, çözüm oluşturan bir anlayışla, destek olduğumuz firmaların başarı kaydetmeleri için destek olmayı hedefliyoruz.
 • Hem çeviri öncesinde hem de çevirinin tüm süreçlerinde bize çevirilerini teslim eden müşterilerimizle sürekli iletişim kuruyoruz. Müşterilerimizden mesai saatlerimiz içinde bize ulaşan e-postaların hepsine bir saat geçmeden kesinlikle cevap veriyoruz.
Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiye’nin sadece illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve çeviri çözümleri veriyoruz. onkoloji çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Samsun – Yakakent, Tunceli – Pertek, Nevşehir – Hacıbektaş, Burdur – Çavdır, Mersin – Aydıncık, Gümüşhane – Torul, Burdur – Bucak, Manisa – Turgutlu, Kayseri – Özvatan, Van – Gevaş, Şırnak – İdil, Denizli – Beyağaç, Şırnak – Silopi, Yozgat – Çayıralan, Çorum – Alaca, Ankara – Mamak, Diyarbakır – Bismil, Gümüşhane – Şiran, Denizli – Bozkurt, Bingöl – Solhan, Kütahya – Tavşanlı, Bingöl – Yayladere, Kırıkkale – Karakeçili, Bingöl – Yedisu, Bilecik – İnhisar, Kahramanmaraş – Pazarcık, Malatya – Arapgir, Samsun – Vezirköprü, Rize – Ardeşen, Kastamonu – Cide, Bitlis – Adilcevaz, Çorum – Uğurludağ, Bolu – Yeniçağa, Bitlis – Ahlat, Tokat – Yeşilyurt, Yozgat – Şefaatli, Sinop – Durağan, Hakkari – Çukurca, Bayburt – Aydıntepe, Sivas – Altınyayla, Aksaray – Sarıyahşi, Gaziantep – Nurdağı, Çanakkale – Ayvacık, Yalova – Çınarcık, Kayseri – Felahiye, Bartın – Ulus, Edirne – Meriç, Balıkesir – Susurluk, Şanlıurfa – Suruç, İzmir – Dikili, Denizli – Bekilli, Tunceli – Mazgirt, Mardin – Savur, Van – Gürpınar, Afyonkarahisar – Bayat, Ağrı – Eleşkirt, Siirt – Baykan, Osmaniye – Bahçe, Kastamonu – Hanönü, Van – Erciş, Diyarbakır – Hazro, Kilis – Musabeyli, Eskişehir – Sivrihisar, Gaziantep – Nizip, Ordu – Korgan, Trabzon – Beşikdüzü, Kırşehir – Akçakent, Afyonkarahisar – İhsaniye, Isparta – Uluborlu, Sivas – Doğanşar

Kaliteli çevirilerimiz sayesinde onlarca müşterimizden yaptığımız işi öven mektuplar bize ulaşıyor. Aşağıda yer alan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

onkoloji çevirileri

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize yüzden fazla dilde medikal alanda çeviri ve yerelleştirme hizmeti veriyoruz. Onkoloji çevirileri konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Türkmence onkoloji çevirileri, Moldovca onkoloji çevirileri, Ermenice onkoloji çevirileri, Kırgızca onkoloji çevirileri, Özbekçe onkoloji çevirileri, Çince onkoloji çevirileri, İzlandaca onkoloji çevirileri, İtalyanca onkoloji çevirileri, Felemenkçe onkoloji çevirileri, Gürcüce onkoloji çevirileri, Hollandaca onkoloji çevirileri, Süryanice onkoloji çevirileri, Fransızca onkoloji çevirileri, Arnavutça onkoloji çevirileri, Tatarca onkoloji çevirileri, Norveççe onkoloji çevirileri, Japonca onkoloji çevirileri, Danca onkoloji çevirileri, İrlandaca onkoloji çevirileri, Farsça onkoloji çevirileri, Filipince onkoloji çevirileri, Çeçence onkoloji çevirileri, Fince onkoloji çevirileri, Türkçe onkoloji çevirileri, Boşnakça onkoloji çevirileri, Almanca onkoloji çevirileri, Bulgarca onkoloji çevirileri, Uygurca onkoloji çevirileri, Sanskritçe onkoloji çevirileri, Romence onkoloji çevirileri, Tacikçe onkoloji çevirileri, Rumca onkoloji çevirileri, Kazakça onkoloji çevirileri, Malayca onkoloji çevirileri, Yunanca onkoloji çevirileri, Azerice onkoloji çevirileri, İbranice onkoloji çevirileri, Flamanca onkoloji çevirileri, Makedonca onkoloji çevirileri, Rusça onkoloji çevirileri, Macarca onkoloji çevirileri, Katalanca onkoloji çevirileri, Hırvatça onkoloji çevirileri, İspanyolca onkoloji çevirileri, İngilizce onkoloji çevirileri, Korece onkoloji çevirileri.

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme dalında sayısız projeyi hep zamanında ve başarıyla neticelendirdik. Aşağıda bulunan listede sözlü ve yazılı tıbbi çeviri çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Medikal Bülten, Kullanım Talimatı, Fotokimya, İyileştirici Hekimlik, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Kardiyoloji, Tıbbi Yazılım, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Neonatoloji, Koruyucu Diş Hekimliği, Prospektüs, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Doktor Raporu, Viroloji, Bitirme Tezi, Sağlık Araştırması, Tıbbi Donanım, Laboratuar Sistemleri, Anamnez, Psikanaliz, Çocuk Cerrahisi, Doktor Eğitim Materyalleri, Epistemoloji, Göğüs Cerrahisi, Biyofizik, Elektrokardiyograf, Hasta Bilgi Föyü, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kolonoskopi, Fiziksel Kimya, Patent Başvurusu, Histoloji, Medikal Donanım, Obezite, Adli Tıp, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Farmakoekonomik Raporlar, Adli Psikiyatri, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Spektroskopi, Embriyoloji, Rehabilitasyon, Tıbbi Literatür, Psikoloji, Çocuk Nefrolojisi, Klinik Laboratuvar, Organ Nakli, Perinatoloji, Moleküler Genetik, Epikriz, CTD (Modül I), Kanser Biyolojisi, Psikopatoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Patoloji, Fizyoloji, Medikal Cihaz, Hava ve Uzay Hekimliği, İç Hastalıkları, Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Dergi, Plastik Cerrahi, Fiziksel Tıp, Hermeneutik, Tıbbi Cihaz, Tıbbi Broşür, Diyagnostik, Göz Hastalıkları, Üroloji, Çocuk Hastalıkları, İmmunoloji, Psikiyatri.

Çeviri firmamızı diğer bütün rakiplerinden ayıran temel farklar yüksek teknoloji kullanmamız çok dilli projelerdeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz projelerin her fazında ciddiyetle yürüttüğümüz kalite süreçleridir.

onkoloji çevirileri

Yazan : İsmail Bener

seçmiş olduğumuz anahtar kelimeler
tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, onkoloji çevirileri, tıbbi çeviri, medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, medikal tercüme

About

Mustafa Karabiber 1995 yılından bu yana profesyonel çevirmen ve proje yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog